Кришка до прямокутного алюмінієвого контейнера R9L 250 мл з алюмінієвої фольги та картону, 50 шт
- Призначення: для контейнера R9L 250 мл
- Матеріал: алюмінієва фольга + картон
- Кількість у пакуванні: 50 шт
Надійне пакування — запорука збереження смаку та температури страв. Кришка для контейнера R9L 250 мл виготовлена з харчової фольги та картону, що дозволяє зручно транспортувати їжу без ризику розливання чи втрати тепла.
Кришка забезпечує щільне закриття, що особливо важливо для служб доставки, кейтерингових компаній та закладів громадського харчування. Вона не деформується, витримує високі температури та підходить для використання в холодильниках і мікрохвильових печах.
Щоб покращити процес пакування замовлень, рекомендуємо звернути увагу на упаковку для шаурми, яка ідеально підійде для фастфуду та страв на виніс. А для подачі гарячих напоїв чудово пасуватимуть двошарові стакани, які довше зберігають температуру напою.
Купити кришку до контейнера R9L 250 мл, 50 шт можна оптом або вроздріб у наших шоурумах у Києві, Одесі та Рівному або замовити доставку по всій Україні.
Відгуків не знайдено